Skip Navigation LinksAna Sayfa > Haberler

EKOSİSTEM BİLGİLENDİRME VE TANITIM MERKEZİMİZ, İLK ZİYARETÇİLERİNİN BEĞENİSİNİ KAZANDI

Mayıs 27, 2016

Doğa, Yaban Hayatı Koruma ve Araştırma Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri ve Çukurova Üniversitesi Veteriner Fakültesi Dekanı Prof Dr. Mehmet ÇELİK, Dekan Yardımcısı Doç Dr. Armağan Erdem ÜTÜK, Doğum Anabilim Dalı Başkanı Yrd. Doç. Dr. Funda EKŞİ; Şube Müdürlüğümüz tarafından yapımı tamamlanan Ekosistem Bilgilendirme ve Tanıtım Merkezini ziyaret etti.

Çukurova Üniversitesi Veteriner Fakültesi Dekanı Prof Dr. Mehmet ÇELİK; merkezin, Veteriner Fakültesinin düzenleyeceği eğitim çalışmalarında da faydalı olacağını düşündüğünü, Şube Müdürlüğüne burada düzenlenecek her türlü faaliyetle ilgili katkı vermeye hazır olduklarını belirtti.

Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Bünyamin AKIN; söz konusu ekosistem bilgilendirme merkezinin yaban hayatının korunması konusunda toplumsal farkındalığın artırılması, yaban hayatının ekosistemdeki öneminin anlaşılması, öğrencilerin ve gençlerin yaban hayatına olan ilgisinin artırılması hususunda çok önemli işlevi olacağını, ilimize bu tesisin kazandırılmasında emeği geçenlere teşekkür ettiğini, dernek olarak yaban hayatı ile ilgili yapılacak faaliyetlere her zaman destek olmanın öncelikli amaçları olacağını belirtti.

Çukurova Üniversitesi Veteriner Fakültesi ve Doğa, Yaban Hayatı Koruma ve Araştırma Derneğine anlamlı ziyaretleri için teşekkür ederiz.