Skip Navigation LinksAna Sayfa > Haberler

REHABİLİTASYON MERKEZİMİZİN MİNİK ZİYARETÇİLERİ VARDI.

Mayıs 13, 2016

Osmaniye İlkokulu 1/B, 1/E ve 4/F sınıfı öğretmen ve öğrencileri, Şube Müdürlüğümüz Yaban Hayvanı Tedavi ve Rehabilitasyon merkezimizi 13.05.2016 tarihinde ziyaret ettiler. Ziyaretlerinde tedavileri devam etmekte olan yaban hayvanlarını yerinde görerek tedavileri ve doğal yaşam alanları hakkında bilgi aldılar.

Şube Müdürlüğümüzün minik ziyaretçilerine; kurumumuz tanıtılarak, faaliyetlerimiz hakkında kısaca bilgi verildikten sonra tedavileri devam etmekte olan karaca, şahin, baykuş, tilki, pelikan, karga, leylek ve av koruma faaliyetleri sırasında ele geçirilen keklikler kurum teknik personelleri tarafından tanıtıldı.

Tedavisi devam eden yaban hayvanlarının hepsini ayrı ilgi ile seyreden ve haklarında yapılan bilgilendirmeleri pür dikkat dinleyen öğrenciler özellikle yavru karacayı ve hakkında yapılan bilgilendirmeyi hayranlıkla takip ettiler.

Minik ziyaretçilerimiz günün hatırası olarak fotoğraf çektirerek, gülen yüz ifadeleri ile kurumumuzdan ayrıldılar. Osmaniye İlkokulu öğretmen ve öğrencilerine ziyaretleri için teşekkür ediyoruz.